Obserwatorzy

poniedziałek, 29 lipca 2013

stempelki

Hej dziewczyny ! Nie było mnie tu ponad tydzień ale mam nadzieje, że jeszcze o mnie nie zapomniałyście :) Moja nieobecność była spowodowana organizacją moich 18 urodzin oraz wyjazdem nad nasze polskie morze podczas którego wykonałam ten wzorek :) Miałam dosłownie pół godziny na pakowanie więc zgarnęłam z półki to co było na wierzchu  bazę, kilka lakierów, stempelek i pare płytek. Oczywiście zapomniałam top coatu przez co wzorek nie jest czarno czarny tylko szaro czarny i starł się po kilku godzinach w kilku miejscach. Nie jestem całkowicie nim usatysfakcjonowana ale z daleka wygląda troche jakby był wykonywany metodą wodną :)
12 komentarzy:

 1. Naprawdę jak wm:D świetne! kolor bazowy cudowny:)

  OdpowiedzUsuń
 2. serio przypomina water marble :D bardzo fajne mani! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ładny stempelek ale chyba nalozylabym go na inny lakier;) zielone paznokcie rzadko do mnie przemawiaja;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne! zielony mega - jaki to lakier ?

  OdpowiedzUsuń
 5. ślicznie wyszło! nie widzę żadnych niedociągnięć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak spojrzałam na początku to myślałam, że to właśnie metodą wodną ;D Ślicznie wyszło :) A mogę zapytać jakich stempelków używasz, z jakiej firmy?

  OdpowiedzUsuń
 7. Super:)Jakiej firmy używasz stempelków?Chciałabym zainwestować w zestaw konada ale nie wiem czy warto,doradzcie,proszę:)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania ! :) z chęcią poczytam coś miłego ale na krytykę też jestem otwarta :)
Na wszystkie pytania odpowiem pod postem którego dotyczy :)
Prosiłabym jednak o niereklamowanie się na moim blogu gdyż nie jest on do tego.Zawsze z ciekawości sprawdzam blogi osób które komentują moje posty więc umieszczanie tu swoich reklam jest niepotrzebne.